Vezmi si mě kuře

KUŘE S RAJČATY SUŠENÝMI NA SLUNÍKU

Wed me drůbež je ve skutečnosti extrémně jednoduché jídlo na pánvi, které je dostatečně rychlé na to, abyste si vydělali na večeři v jakoukoli dobu celého týdne! Velmi jemně nakrájené drůbeží poprsí se vlastně řeší spolu se sametovým parmezánem a omáčkou ze sušených rajčat, která je proto chutná, budete chtít klesnout na koleno, než ji připravoval. Po příležitosti, kterou se pokoušíte o strategickou večeři, poskytněte panáka drůbeži a podívejte se, jak si vaše domácnost užívá každý útok!

Když se pokusíte o svatbu s drůbeží, určitě to skončí velkoryse bez překážek, kde jídlo získalo svou vlastní etiketu. Je prakticky těžké si myslet, že takto snadné jídlo může mít ve skutečnosti opravdu hodně chuti!

Jedná se vlastně o jednoduchou drůbeží večeři z jedné pánve, kterou jistě budete chtít přispět k pravidelnému obracení. Útulná pomoc s drůbeží svatbou vytváří jakýkoli druh času mnohem mnohem lepší!

Vezmi si mě kuře

Potřebné materiály

Žádná z komponent není ve skutečnosti náročná na objevování, stejně jako jsou ve skutečnosti všechny relativně dostupné. Můžete použít drůbeží řízky spíše než vyklepat kompletní drůbeží poprsí.

Drůbeží poprsí – 1 ½ kila navíc vykostěné drůbeží poprsí bez kůže.
Sodík a pepř – každý po ¼ lžičky, pro období drůbeže.
Olivový olej – 1 polévková lžíce dalšího panenského olivového oleje (EVOO).
Máslo – 3 polévkové lžíce, použijte máslo s vysokým obsahem tuku pro nejlepší výsledky, jako jsou mezinárodní značky jako Kerrygold nebo dokonce Plugra.
Česnek – ¼ lžičky mletého česneku.
Univerzální mouka – 3 polévkové lžíce.
Poultry Brew – 1 hrnek.
Hefty Lotion – ¾ hrnku.
Parmazán – ½ hrnku, nově nastrouhaný.
Sušená rajčata – ½ hrnku, odkapané trubky. Možná budete chtít nakrájet rajčata přímo na menší kusy, na základě vašich individuálních možností.
Italské koření – 1 ½ lžičky.
Čistá bazalka (volitelně) – Na ozdobu.

JAK UDĚLAT SI SI MĚ KUŘE

Toto jídlo je tedy vlastně snadné, snadno ho připravíte na jedné pánvi. Budete také potřebovat čepel nebo dokonce masovou směs a paličku.

1. Vyhubněte kuře

Kus nebo dokonce kilo navíc 1 ½ kila drůbežích poprsí navíc, aby bylo zajištěno, že budou skutečně tenčí a jistě se připraví mnohem více rovnoměrně. Integrujte ½ lžičky sodíku spolu s ¼ lžičky pepře a na každé hraně nakrájejte drůbeží poprsí.

2.Připravte se

Ve velké pánvi rozehřejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje na středně vysokou teplotu. Když se zahřeje, vložte drůbeží prsy a připravte je na 5 minut na každém okraji, nebo dokonce až do úplného dopečení (drůbež se později jistě připraví mnohem více). Rezervovat.

3.Smažte

Přidejte 3 lžíce másla na úplně stejnou pánev. Když se skutečně rozmrazí, přidejte 2 čajové lžičky nasekaného česneku a smažte po dobu 30 sekund nebo dokonce jednoduše do aromatické. Poté vmíchejte 3 polévkové lžíce mouky a nechte promíchat, dokud se skutečně nevytvoří směs. Tuto jíšku připravte tak, abyste eliminovali preferenci mouky, chvíli nebo vícekrát promíchejte.

4. Vytvořte omáčku

Smíchejte 1 hrnek drůbežího nálevu, ¾ hrnku silné pleťové vody a také ½ hrnku strouhaného parmazánu. Pokračujte ve šlehání až do úplného spojení, poté vmíchejte ½ hrnku sušených rajčat a 1 ½ lžičky italského koření. Preferujte omáčku a v případě potřeby přidejte sodík a pepř.

5.Vaříme

Nechte omáčku vařit, dokud se nezvětší, obvykle asi 3-4 minuty. Poté přiveďte drůbež směrem k pánvi a snižte teplotu na středně nízkou. Vařte 10 minut.

6.Proveďte
Odstraňte pocházející z teplého, ozdobte spolu s nakrájenou petrželkou nebo dokonce čistou bazalkou, pokud to provedete okamžitě a preferujete.

Drůbež Wed me je vlastně úžasná, když se nabízí přes máslové nudle nebo dokonce bílou rýži.